Ласкаво просимо на сайт “VEGFOOD. Вегетаріанські рецепти”!

Ласкаво просимо на сайт “VEGFOOD. Вегетаріанські рецепти”!

Наш сайт присвячено темі вегетаріанства – як філософії, як способу життя і, звичайно, як виду харчування. Тут ви знайдете багато корисної інформації про вегетаріанство, про здоровий спосіб життя, про правильне використання спецій та поєднання продуктів, а також велику кількість рецептів вегетаріанських страв.

А тепер давайте знайомитися 🙂 Ми сімейна пара зі Львова, нас звати Петро та Оксана. Ми вегетаріанські кухарі-любителі. Наше спільне захоплення – це ведична кулінарія. Зацікавившись ведичною кухнею, ми перший час готували виключно для себе та своїх рідних, пробували, експериментували. З часом це захоплення переросло в дещо більше, ніж просто приготування їжі для себе та для рідні. Нас почали запрошувати бути кухарями вегетаріанських страв і готувати для різноманітних заходів у Львові та за його межами – семінарів, тренінгів зі здорового способу життя, особистісного розвитку і навіть для весіль. Багато хто з тих, кому подобалася їжа, яку ми готували, запитували рецепти страв, просили провести майстер-класи. Тому в нас виникла ідея створення сайту, де ми зможемо ділитися своїми рецептами. Так і з’явився цей блог.

Отже, тут ми поділимося з вами давніми традиційними рецептами ведичної кухні, а також багатьма нашими авторськими рецептами. І навіть якщо ви не вегетаріанець, тут ви також зможете знайти багато цікавого та корисного, що дозволить вам зробити ваше меню більш різноманітним.

Якщо у вас виникатимуть питання, ви можете надсилати їх на info@vegfood.com.ua або задати у групі facebook. Будемо раді допомогти!

Готуйте разом з нами їжу для душі і будьте щасливими!