Вегетаріанський майонез

Майонез – це продукт, який без труднощів можна купити в магазинах. Навіть вегетаріанський майонез можна зустріти на полицях магазинів досить часто. Тим не менше, багато вегетаріанських кухарів схильні до того, щоб готувати його самостійно, там більше що робиться це швидко і просто. До того ж, приготувавши самостійно майонез, ви зможете бути цілком упевненими в тому, що ніяких шкідливих для нашого здоров’я складових він не містить. Вегетаріанський майонез готується без яєць. Основним його інгредієнтом є рослинна олія. Краще використовувати нерафіновану олію без запаху. Якщо коров’яче молоко, що входить до складу продукту, замінити на соєве, майонез вийде веганським. Майонез можна використовувати як заправку до салатів чи інших страв.

Для приготування вегетаріанського майонезу вам знадобляться такі складові:

Рослинна олія без запаху – 200 гр.

Молоко – 100 гр.

Сіль дрібна – 1 ч.л.

Цукор – 1/2 ч.л.

Гірчиця – 2 ч.л.

Лимонний сік – 1-2 ст.л.

Спосіб приготування:

Крок 1. Підготувати необхідний інвентар. Для приготування майонезу необхідний блендер, що занурюється в рідину.  Міксером збити майонез до необхідної консистенції не вдасться. Збивати майонез краще у вузькій ємності з високими бортами. Це може бути чаша блендера, банка чи інший посуд, що має необхідний розмір.

Крок 2. До ємності вилити олію та молоко. Молоко перед приготуванням майонезу необхідно охолодити в холодильнику декілька годин. Охолоджене молоко збивається легше.

Крок 3. Занурити блендер в суміш олії та молока і збити до білого кремоподібного стану. Збивати на середній швидкості. На збивання знадобиться від 1 до 5 хвилин.

Крок 4. Дістати блендер з майонезу і покласти його на тарілку. До майонезу додати сіль, цукор, гірчицю та лимонний сік. Перемішати. Після цього ще раз збити майонез блендером 2-3 секунди на найнижчій швидкості. Це необхідно для того, щоб усі компоненти рівномірно змішалися.

Вегетаріанський майонез без яєць готовий! Як бачите, все робиться легко і просто!

Вихід: близько 325 гр. майонезу.

Готуйте разом з нами їжу для душі і будьте щасливими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *